01.06.2016

Życzenia z okazji 65 lecia naszego Centrum Onkologii

SZANOWNI PRACOWNICY CENTRUM ONKOLOGII
Z okazji 65 lecia naszego Centrum Onkologii życzymy Wam wiele satysfakcji i sukcesów w pracy,zdrowia i pomyślności dla WAS i Waszych bliskich.
Myślami jesteśmy z tymi, którzy przez lata tworzyli historię naszego Instytutu.

Program V Krakowskiej Konferencji Onkologicznej znajduje się na stronie: www.malopolskaonkologia.pl/program.html

02.05.2016

Pełnomocnik naszego Stowarzyszenia kandydatem do Krakowskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego

Uprzejmie informujemy, iż pełnomocnik naszego Stowarzyszenia - Pani Magdalena Chuderska - kandyduje do Krakowskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego 3 kadencji na lata 2016 - 2019.

Miło nam poinformować, że nasza pełnomocnik, Magdalena Chuderska została wybrana do Krakowskiej Rady Działalności Pożytku Publicznego. Serdecznie gratulujemy wszystkim, których spotkał ten zaszczyt. Serdecznie dziękujemy za wsparcie i zaufanie.

09.04.2016

Artykuł w Dzienniku Polskim: "Golec uOrkiestra brawurowo zagrała dla krakowskiego Centrum Onkologii"

Charytatywny koncert Golec uOrkiestra zakończył się dużym sukcesem: Paweł i Łukasz oraz Edyta Golcowie porwali publiczność do wspólnej zabawy w pięknej sali ICE Kraków.
Więcej na: http://www.dziennikpolski24.pl/region/a/golec-uorkiestra-brawurowo-zagrala-dla-krakowskiego-centrum-onkologii,9852145/

04.04.2016

1 kwietnia 2016, Kraków, Centrum Kongresowego ICE - Licytacja

Pragniemy podzielić się informacją o przekazanych nam darach na aukcję(w nawiasie kwoty wylicytowane). Pani Prezydentowa Agata Kornhauser-Duda przekazała pióro z faksymile podpisu (500 zł ), Pani Barbara (zastrzegła anonimowość ) obraz Akt kobiety(600 zł ) maska afrykańska (500 zł ), Pani Klaudia Klimek - porcelanowa figurka(300 zł ), Radosław Fronc - kolacja dla 2 osób - restauracje "Kogel Mogel "(350 zł ), "Grande Mamma"-(400 zł ), restauracja"Bianca"(400 zł ), RM Filipowicz Salon i Serwis Mitsubishi i Kia - weekend samochodem z pełnym bakiem z wycieczką do Karpacza i pobytem w Hotelu SOFRA (2000 zł ), Ewa Wachowicz - ksiązka kucharska"Sałatki "z autografem (300 zł ), Marzena i Krzysztof Pierścionkowie - kolacja w restauracji Rubinstein na tarasie z widokiem na Kraków (550 zł ), dar wolontariusza - biała lilia (200 zł ).

DZIĘKUJEMY SERDECZNIE DARCZYŃCOM, PROWADZĄCEMU AUKCJĘ ŁUKASZOWI LECHOWI I OSOBOM KTÓRE WZIĘŁY UDZIAŁ W LICYTACJI.

31.03.2016

Podziękowania dla Telewizji Kraków

Dziękujemy serdecznie Telewizji Kraków za możliwość przekazania widzom w porannym programie informacji o naszym wydarzeniu.
http://krakow.tvp.pl/24443365/wystep-charytatywny-golec-uorkiestra

28.03.2016

Kartki świąteczne grupy terapeutycznej i pacjentów Szpitala Specjalistycznego im. Józefa Babińskiego w Krakowie

Dziękujemy serdecznie pracownikom grupy terapeutycznej i pacjentom szpitala im. Babińskiego za wspaniałe kartki dla naszych Pacjentów oraz Sprzymierzeńców. Otrzymaliśmy je w ramach współpracy ze szpitalem. Oto niektóre z tych dzieł...

Wszystkim Państwu, pracownikom Centrum Onkologii, pacjentom, sprzymierzeńcom i dobroczyńcom Życzymy Zdrowych, Spokojnych i Pełnych Nadziei Świąt Wielkanocnych!!!

14.03.2016

Konkurs internetowy "Kocham cię życie"

Mimo zapewnień szkół o uczestnictwie - żadna w określonym w regulaminie terminie nie dostarczyła plakatów. Jedyną pracę przesłała nam Pani Marzena Szurek z Krakowa, uczestniczka Warsztatów Terapii Zajęciowych. Dziękujemy i zapraszamy na koncert Golec u Orkiestra, 1 kwietnia br. o godz 18:00 w Centrum Kongresowe ICE Kraków, gdzie zostanie Pani wręczony dyplom i album.
Prosimy Panią o kontakt mailowy.

15.02.2016

Konkurs internetowy "Kocham cię życie"

Zapraszamy do udziału w konkursie na plakat pt. "Kocham cię życie". Celem konkursu jest zainspirowanie twórców do wykonania plakatu nawołującego do przeprowadzania u siebie badań profilaktycznych oraz zdrowego trybu życia.
Regulamin w linkach.

23.12.2015

Życzenia świąteczne i noworoczne

Zapraszamy na Wieczór Kolęd i Pastorałek dnia 9 stycznia godz. 20:00 do Kościoła Ojców Franciszkanów. Będzie to nasz kolejny wieczór "Kolędujmy z przesłaniem pomocy", w którym wspaniały koncert zaprezentują dla nas dzieci ze szkoły dla Niewidomych i Słabowidzących. Podczas spotkania odbędzie się kwesta.

09.11.2015

Obrady Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Stowarzyszenia

Uprzejmie informujemy, że dnia 17 listoada 2015 roku, w sali biblioteki Centrum Onkologii przy ulicy Garncarskiej 11 odbędą się obrady Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Stowarzyszenia.

Porządek obrad dostępny tutaj.