28.03.2016

Kartki świąteczne grupy terapeutycznej i pacjentów Szpitala Specjalistycznego im. Józefa Babińskiego w Krakowie

Dziękujemy serdecznie pracownikom grupy terapeutycznej i pacjentom szpitala im. Babińskiego za wspaniałe kartki dla naszych Pacjentów oraz Sprzymierzeńców. Otrzymaliśmy je w ramach współpracy ze szpitalem. Oto niektóre z tych dzieł...

Wszystkim Państwu, pracownikom Centrum Onkologii, pacjentom, sprzymierzeńcom i dobroczyńcom Życzymy Zdrowych, Spokojnych i Pełnych Nadziei Świąt Wielkanocnych!!!

14.03.2016

Konkurs internetowy "Kocham cię życie"

Mimo zapewnień szkół o uczestnictwie - żadna w określonym w regulaminie terminie nie dostarczyła plakatów. Jedyną pracę przesłała nam Pani Marzena Szurek z Krakowa, uczestniczka Warsztatów Terapii Zajęciowych. Dziękujemy i zapraszamy na koncert Golec u Orkiestra, 1 kwietnia br. o godz 18:00 w Centrum Kongresowe ICE Kraków, gdzie zostanie Pani wręczony dyplom i album.
Prosimy Panią o kontakt mailowy.

15.02.2016

Konkurs internetowy "Kocham cię życie"

Zapraszamy do udziału w konkursie na plakat pt. "Kocham cię życie". Celem konkursu jest zainspirowanie twórców do wykonania plakatu nawołującego do przeprowadzania u siebie badań profilaktycznych oraz zdrowego trybu życia.
Regulamin w linkach.

23.12.2015

Życzenia świąteczne i noworoczne

Zapraszamy na Wieczór Kolęd i Pastorałek dnia 9 stycznia godz. 20:00 do Kościoła Ojców Franciszkanów. Będzie to nasz kolejny wieczór "Kolędujmy z przesłaniem pomocy", w którym wspaniały koncert zaprezentują dla nas dzieci ze szkoły dla Niewidomych i Słabowidzących. Podczas spotkania odbędzie się kwesta.

09.11.2015

Obrady Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Stowarzyszenia

Uprzejmie informujemy, że dnia 17 listoada 2015 roku, w sali biblioteki Centrum Onkologii przy ulicy Garncarskiej 11 odbędą się obrady Nadzwyczajnego Walnego Zebrania Stowarzyszenia.

Porządek obrad dostępny tutaj.

23.10.2015

27 października 2015 - Centrum Onkologii

Uprzejmie informujemy, że nastąpiła zmiana terminu Walnego Zebrania. Nowy termin to 17 listopada 2015 roku - plan zebrania przedstawimy w terminie póżniejszym.

21.09.2015

Jubileuszowa 15-ta gala programu społecznego Mistrz Mowy Polskiej

21 IX w Chorzowskim Centrum Kultury odbyła się jubileuszowa 15 ta gala programu społecznego Mistrz Mowy Polskiej. W tym roku tytuły Mistrza Mowy Polskiej otrzymali: Magdalena Zawadzka - Holoubek, Grzegorz Miecugow i Janusz Kukuła. Złoty Laur Akademii Mistrzów Mowy Polskiej przyznano za propagowanie najlepszych wzorców polszczyzny Dariuszowi Domańskiemu naszemu przyjacielowi. W tym roku do tego wyróżnienia byli nominowani prof. UJ Franciszek Ziejka oraz Dariusz Domański.

Serdecznie gratulujemy.

30.07.2015

Grażyna Korzeniowska, szefowa Krakowskiego Towarzystwa "Amazonki"

Dnia 30 lipca 2015 roku odeszła Prezes Krakowskiego Towarzystwa Amazonek Grażyna Korzeniowska.
Była osobą niezwykle oddaną pracy na rzecz kobiet po chorobie nowotworowej piersi. Grażynko - zostaną po Twej działalności nie tylko wspaniałe programy pomocy ale i pacjentki którym wskazałaś jak żyć i cieszyć się każdym dniem...
Spoczywaj w pokoju !!!

13.06.2015

"Aby być zdrowym nie trzeba się zamęczać" - rozmowa z doktor Idą Cedrych.

Dziennik Polski, rozmowa z doktor Idą Cedrych, wojewódzkim konsultantem w dziedzinie onkologii klinicznej o niedzielnym pikniku, który ma pobudzić nasze apetyty na zdrowie i zachęcić do zmian w życiu.
Link do rozmowy.

04.05.2015

Podziękowania dla darczyńców

Dziękujemy serdecznie naszym darczyńcom. Otrzymaliśmy gabloty ( od firmy OMEGA System ), w których w Instytucie Onkologii będziemy informować o naszych wydarzeniach. Otrzymaliśmy również mikrofon bezprzewodowy ( od firmy Tanieinstrumenty.pl ), który jest nam niezbędny podczas organizowanych przez nas licznych wydarzeń.