01.10.2014

Statystyki naszej strony

Z satysfakcją informujemy, że naszej stronie internetowej www.kkzr.pl odnotowaliśmy już ponad pół miliona wizyt.

25.08.2014
19.08.2014

Tramwaj KKZR

Dziś 19 sierpnia 2014 roku wyjechał tramwaj, który przez rok będzie przypominał o działaniach naszego Stowarzyszenia i naszym credo:
RAK to walka którą WYGRYWAMY to LĘK który OSWAJAMY to NADZIEJA która jest NAJCENNIEJSZA
Dziękujemy MPK i Sponsorom!

21.07.2014

Tytuł SPRZYMIERZEŃCA naszego Stowarzyszenia dla Pani Prezes fundacji

Pani Prezes fundacji "Czardasz" Ewa Warta-Śmietana przyjęła w dniu 8 lipca 2014 roku tytuł SPRZYMIERZEŃCA naszego Stowarzyszenia i podjęła się propagowania działań na rzecz chorych onkologicznie z Centrum Onkologii, pomocy w organizowaniu koncertów oraz udostępniania nam możliwości przeprowadzania aukcji i kwest podczas wybranych wydarzeń kulturalnych.
W najbliższym czasie podamy już pierwsze nasze wspólne działania do wiadomości.

Pani Ewo... - dziękujemy!!!

21.07.2014

Nawiązanie współpracy

Dnia 8 lipca 2014 Dyrektor Szpitala im.dr. Józefa Babińskiego Pan Stanisław Kracik odpowiedział pozytywnie na wolę nawiązania współpracy z naszym Stowarzyszeniem. Pacjenci szpitala przekazując prace plastyczne m.in. na aukcje i loterie wspomogą nasz szpital.
Dziękujemy !!!

20.07.2014

24 lipca 2014 na warszawskich Powązkach o godz. 12:00 pożegnamy Szymona Szurmieja

Stowarzyszenie Krakowski Komitet Zwalczania Raka działające na rzecz Centrum Onkologii ul.Garncarska żegna dyrektora Szymona Szurmieja.

Drogi Dyrektorze - to dzięki Tobie i Twojej Żonie Gołdzie Tencer w Krakowie wystąpił charytatywnie wspaniały zespół teatru prezentując spektakl z którego dochód zasilił Centrum Onkologii.

10 lutego br czekał na Ciebie Mistrzu pokój w hotelu - czekała liczna publiczność w teatrze Słowackiego. Niestety nagłe pogorszenie stanu zdrowia, a i nieubłagana metryka uniemożliwiły Twój przyjazd. Był to ostatni wyjazd artystyczny poza Warszawę w którym tak bardzo chciałeś uczestniczyć.
Wisława Szymborska w wierszu Rehabilitacja mówi: "Umarłych wieczność dotąd trwa, dokąd pamięcią się im płaci..." Przeto dziękując za otwarcie tylu ludzkich serc by pomóc chorym onkologicznie oraz co najcenniejsze uświadamiając im, iż nie są osamotnieni w trudnej walce z rakiem proszę by pamięć o Szymonie Szurmieju trwała wiecznie.

Spoczywaj w pokoju nasz Sprzymierzeńcu!

12.07.2014

Pożegnanie

Ze smutkiem informujemy, iż dnia 12 lipca 2014 roku po heroicznej walce z chorobą zmarł nasz Sprzymierzeniec Pan Jan Dukała. Witał grą na akordeonie naszych Gości w Teatrze im. Juliusza Słowackiego a w Operze Krakowskiej odegrał 100 lat dla uczestników spotkania z okazji Dnia Matki.

06.07.2014

Umowa z Małopolską Izbą Rzemiosła i Przedsiębiorczości

Dnia 6 lipca 2014 roku Małopolska Izba Rzemiosła i Przedsiębiorczości, reprezentowana przez Pana Prezesa Janusza Kowalskiego podpisała umowę o współpracy i przyjęła tytuł SPRZYMIERZEŃCA Stowarzyszenia Krakowski Komitet Zwalczania Raka. Nasz Sprzymierzeniec zobowiązał się dołożyć wszelkich starań w propagowaniu działań na rzecz chorych onkologicznie oraz pomocy w doinwestowaniu Centrum Onkologii poprzez apelowanie do swoich członków o sponsoring.

23.06.2014

Święto Organizacji Pozarządowych i Inicjatyw Obywatelskich

Dnia 23 czerwca 2014 Nasze Stowarzyszenie uczestniczyło w Święcie Organizacji Pozarządowych i Inicjatyw Obywatelskich Miasta Krakowa.

16.06.2014

Ukończenie siedziby Stowarzyszenia

Z radością informujemy, iż Pan Prezes Kazimierz Zagórski (firma Łęgprzem) ukończyła adaptację naszej siedziby przy ul. Pawiej 8.