01.06.2013

Stadion WANDA - podsumowanie
ul. Bulwarowa 1

Niestety pogoda uniemożliwiła naszym gościom udział - dziekujemy za gotowość!!!

27.05.2013

Stadion WANDA
ul. Bulwarowa 1

Dnia 1 czerwca bedziemy współorganizatorami Dnia Dziecka w Krakowie - Nowej Hucie - Stadion WANDA ul.Bulwarowa 1. Rozgrywki piłkarskie organizuje pan Andrzej Tychoniak. Na nasze zaproszenie przybędzie PWST i przedstawi dla najmłodszych sztukę. Spotkanie osłodzi Firma Norberta Szymczykiewicza - pop corn,wata, lody. Będą z nami znani plastycy - z niespodzianką dla najmłodszych, zaprzyjażniona księgarnia z bajkami. Liczymy na piękną pogodę.

Pracownia Ceramiki Artystycznej TERRA zaprasza dzieci na warsztaty ceramiki, które również odbędą się dnia 1 czerwca przy ulicy Bulwarowej w godzinach 12.00 – 14.00 pod hasłem :”Z niczego coś” Pracownia TERRA powstała 1998 roku, jej siedziba znajduje się w Krakowie na Podgórzu przy ul. Lwowskiej 30. W pracowni powstaje ceramika wykonywana wyłącznie ręcznie.
Kontakt: terrabarbara@autocom.pl
W pracowni również prowadzone są warsztaty dla dzieci i dorosłych.

04.05.2013

Dziennik Polski

Dnia 4 maja 2013 Redakcja Dziennika Polskiego na naszą prośbę ogłosiła, iż każdy kto poszukuje odpowiedzi na nurtujące go pytania z zakresu profilaktyki nowotworowej i chorób nowotworowych, może mailem na nasz adres zwalczanieraka.kr@op.pl zadać pytania do lekarzy onkologów z centrum Onkologii przy ul Garncarskiej 11. Pytania i odpowiedzi ukazywały będą się sukcesywnie na łamach Dziennika Polskiego.

18.04.2013

Wykład w Szkole Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej

Dnia 18 kwietnia br odbył się w Szkole Aspirantów Państwowej Straży Pożarnej w Krakowie wykład prof. hab. n. med. Jadwigi Rachtan. Pani kierownik Kliniki Radiobiologii Klinicznej z Centrum Onkologii w Krakowie przy ul. Garncarskiej 11 przeprowadziła wykład poświęcony profilaktyce nowotworowej.

01.01.1970

10 Jubileuszowa Konferencja Onkologiczna

Zapraszamy serdecznie. Podczas konferencji wystąpią onkolodzy z całej Polski w tym z Narodowego Instytutu Onkologii im. Marii Skłodowskiej-Curie w Krakowie. Przez najznamienitszych lekarzy będziemy mogli zaznajomić się z postępem leczenia nowotworów. Bliższe dane www.medicaexpert.pl