14.05.2017

"110 litrów krwi na 110 lecie KS Cracovia"

Dziękujemy Prezesowi Klubu Krwiodawców Cracovii i naszej wolontariuszce Marii Kardaszewskiej za akcję kwestowania.

13.05.2017

Dziennik Polski - prof. dr hab. nauk med. Kazimierz Karolewski

Dziennik Polski, 13 maja br - Prezes Stowarzyszenia KKZR prof dr hab.n.med Kazimierz Karolewski przybliża nam temat raka błony śluzowej macicy. Pełen artykuł tutaj.
Oczekujemy na pytania na adres zwalczanieraka.kr@op.pl - nasi lekarze onkolodzy odpowiedzą na najczęściej zadawane na łamach Dziennika.

30.04.2017

Kabaret "MONIEK PRZEPIÓRKO"

Dziękujemy serdecznie naszym wykonawcom z Zespołu Teatru Żydowskiego z Warszawy, naszym przyjaciołom, którzy pomogli nam w realizacji oraz wszystkim obecnym na naszym kabarecie!

Więcej o wydarzeniu

12.04.2017

Kartki Wielkanocne

Jak zwykle nasi Terapeuci-Sprzymierzency ze Szpitala Babinskiego z pacjentami w ramach zajęć terapeutycznych wykonali kartki, które przekażemy naszym Pacjentom i Przyjaciołom.... Kartki wykonaly również dzieci ze szkoly nr 80 w Krakowie Nowej Hucie-bardzo dziekujemy!!! Kartki te otrzymają nasi Pacjenci i dyzurujacy w Swieta Pracownicy.

09.04.2017

Wywiad z członkiem Stowarzyszenia profesorem Pawłem Blecharzem

8 kwietnia br. w Dzienniku Polskim ukazał się wywiad z członkiem Stowarzyszenia profesorem Pawłem Blecharzem. Zapraszamy do przesyłania pytań na adres zwalczanieraka.kr@op.pl. Nasi lekarze onkolodzy odpowiedzą na łamach Dziennika Polskiego.

25.03.2017

"DAJ SOBIE SZANSĘ SPEŁNIĆ MARZENIA..." - nagrody

Jedna z naszych nagrodzonych przez internautow tworczyni plakatu w Galerii Krakowskiej z Prezesem Stowarzyszenia KKZR profesorem Kazimierzem Karolewskim.

24.03.2017

Życzenia Wielkanocne

Zdrowych, spokojnych Świąt Wielkanocnych!

08.03.2017

Kabaret "MONIEK PRZEPIÓRKO" - bilety

Kochani, już od piątku 10 marca zapraszamy do zakupu biletów.

07.03.2017

Magdalena Chuderska - Człowiek Roku 2016

Dla naszego Stowarzyszenia to bardzo wzruszające wydarzenie. Kapituła Gazety Krakowskiej nagrodziła za działanie jego dyrektor - Magdalenę Chuderską. To wielki hołd dla tych, którzy odpowiadają na nasze apele i są z nami w naszych działaniach, gdyż dzięki WAM kapituła zapoznała się z naszą pracą.

Magdalena Chuderska została nagrodzona tytułem „Człowiek Roku 2016” za wrażliwość i zaangażowanie w propagowanie badań profilaktycznych, za pomoc pacjentom chorym onkologicznie, a także ich rodzinom. Za pozyskiwanie do pomocy młodzieży, artystów i wielu innych ludzi dobrej woli.
Urodziła się w 1960 roku. Ukończyła Wydział Filozoficzno-Historyczny, kierunek Resocjalizacja. Obecnie pełni funkcję dyrektora i członka zarządu Stowarzyszenia Krakowski Komitet Zwalczania Raka działającego na rzecz Centrum Onkologii przy ul. Garncarskiej.

 

01.03.2017

Rozstrzygnięcie konkursu "DAJ SOBIE SZANSĘ SPEŁNIĆ MARZENIA..."

Laureaci konkursu internetowego: Justyna Walter, Maja Walczak i Aleksandra Gasek.

Dziękujemy WSZYSTKIM uczestnikom konkursu internetowego "DAJ SOBIE SZANSĘ SPEŁNIĆ MARZENIA..." oraz tym, którzy wzięli udział w głosowaniu.
Do zobaczenia w Galerii Krakowskiej...