20.04.2015

Stowarzyszenie Wspierania Onkologii UNICORN oraz Centrum Psychoonkologii

Kochani chorzy i ich bliscy... Tu możecie liczyć na pomoc psychologiczną:
Stowarzyszenie Wspierania Onkologii UNICORN
ul. Kopernika 19E, 31-501 Kraków
www.unicorn.org.pl         tel./fax. 12 432 61 00, tel: 602-129-125​
Ulotka o stowarzyszeniu

Centrum Psychoonkologii
ul.Zielony Dół 4, 30-228 Kraków​
www.centrumpsychoonkologii.pl         tel.12 425 11 02​

10.04.2015

Rozstrzygnięcie konkursu "ŻYCIE JEST... CHCĘ ŻYĆ"

1. Anita Studnicka SP 151 kl. IV, Damian Studnicki_G 23 kl. II
2. Małgorzata Gawarecka SP 151 kl. V
3. Plakat autorstwa Danuty Leszczyńskiej i art. plast. Urszuli Tatrzańskiej
Wszystkie pozostałe prace

Dziękujemy WSZYSTKIM uczestnikom konkursu internetowego "ŻYCIE JEST... CHCĘ ŻYĆ" oraz tym, którzy wzięli udział w głosowaniu.
Do zobaczenia w Galerii Krakowskiej...

03.04.2015

ŻYCZENIA WIELKANOCNE

WSZYSTKIM PACJENTOM - Spokojnych Świąt, Pełnych Spełnionych Nadziei. Pracownikom Centrum Onkologii Sukcesów Zawodowych i Osobistych. Sponsorom, Sprzymierzeńcom by Dobro jakiego doświadczamy od Was wracało do każdego z Was i Waszych Bliskich.

Otrzymaliśmy wspaniałe kartki Wielkanocne, które zostaną przekazane naszym Sprzymierzeńcom i Pacjentom którym okres świat przyjdzie spędzić w Centrum Onkologii. To dar od pacjentów szpitala im. Babińskiego wykonany w ramach zajęć terapeutycznych.
Pacjentom oraz terapeutom dziękujemy serdecznie.

10.03.2015

Konkurs internetowy na plakat pt "ŻYCIE JEST... CHCĘ ŻYĆ"

Zapraszamy do głosowania - dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy zgłosili prace do naszego już trzeciego konkursu internetowego.

09.02.2015

Nadchodzące wydarzenia

Zapraszam wszystkich do uczestnictwa w naszych wydarzeniach
- 8 marca 2015 roku - kino Kijów "Rewia musicalowa" - bilety do nabycia w kinie Kijów (również internetowo) w INFO Kraków ul. Św. Jana 2 oraz Plac Wszystkich Św. 2 w cenie 40 i 60 złotych,
- 22 marca 2015 roku - Audytorium Maximum dar środowiska żydowskiego z Krakowa oraz Fundacji edukacji o Holokuście - wystąpi Jitzchak Horovitz oraz Andrzej Lichosytem - śpiewak operowy, Plakat reklamowy
- 18 kwietnia 2015 roku - kino Kijów spektakl Jana Szurmieja pamięci Ojca Szymona Szurmieja "Jidyszkajt" oraz koncert "Hava nagila Raysha",

Dochód ze wszystkich wydarzeń na cele statutowe Stowarzyszenia KKZR działającego na rzecz Centrum Onkologii ul. Garncarska 11.

04.02.2015

Tematy dnia

Prezes Stowarzyszenia KKZR Zbigniew Darasz był gościem programu Tematy Dnia w TVP Kraków. Relacja.

19.01.2015

Konkurs internetowy "ŻYCIE JEST... CHCĘ ŻYĆ"

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie internetowym na plakat "ŻYCIE JEST... CHCĘ ŻYĆ". To nasz trzeci konkurs, w którym wziąć może każdy kto chce nie tylko wykazać się kreatywnością ale ukazując piękno życia nakłonić oglądających plakaty do dbania o swoje zdrowie.
Regulamin w linkach.

23.12.2014

Życzenia świąteczne i noworoczne

Wszystkiego czego pragniecie - nasi drodzy sprzymerzeńcy, leczący i leczeni na Święta i rok 2015. Dziękujemy tym, którzy wspierają nas w naszych działaniach - oby dobro jakie czynicie wróciło do Was i Waszych bliskich. Leczącym sukcesów zawodowych i osobistych, leczonym cierpliwości i poczucia że w walce z chorobą nie jesteście osamotnieni.

Przy okazji życzeń chcielibyśmy podziękować pacjentom szpitala im Babińskiego, którzy w ramach zajęć terapeutycznych wykonali kartki dla naszych Sprzymierzeńców oraz uczniom Szkoły Podstawowej nr 80 za wzruszające życzenia.

"Gdy pierwsza gwiazdka na niebie zabłyśnie, Niech cię Aniołek ode mnie uściśnie, Na stole opłatek położy i w moim imieniu życzenia ci złoży..."

27.11.2014

Bractwo Kurkowe

Miło nam poinformować, iz dnia 27 listopada 2014 roku roku podczas uroczystego spotkania Bractwa Kurkowego Pan Generał dr Mieczysław Bieniek zadecydował o przekazaniu swoich tantiem z książki autorstwa Tadeusza Dytko pt. "Generałowie Wojska Polskiego - honorowi Bracia Kurkowi" na rzecz naszego Stowarzyszenia.
Panie Generale - dziękujemy!!!

10.11.2014

Podziękowania

Dziękujemy Pani Ewie Warcie-Śmietana - Prezesowi Fundacji Czardasz, Organizatorce spotkania dnia 10.11 br. Dziękujemy również Panu Wiesławowi Ochmanowi, którego jubileusz 55 lecia pracy artystycznej był uroczyście w Filharmonii Krakowskiej obchodzony za wyrażenie zgody na przeprowadzenie kwesty na rzecz naszego Stowarzyszenia.
Dziękujemy darczyńcom i wolontariuszom. Pragniemy podzielić się z Państwem informacją, iż Pan Wiesław Ochman przekazał obraz Jego autorstwa na aukcję, która odbędzie się 5 grudnia br. w kinie Kijów podczas musicalu "Miłość czyni cuda". Aukcje poprowadzi znany aktor, reżyser i nasz Przyjaciel Łukasz Lech.