13.06.2015

"Aby być zdrowym nie trzeba się zamęczać" - rozmowa z doktor Idą Cedrych.

Dziennik Polski, rozmowa z doktor Idą Cedrych, wojewódzkim konsultantem w dziedzinie onkologii klinicznej o niedzielnym pikniku, który ma pobudzić nasze apetyty na zdrowie i zachęcić do zmian w życiu.
Link do rozmowy.

04.05.2015

Podziękowania dla darczyńców

Dziękujemy serdecznie naszym darczyńcom. Otrzymaliśmy gabloty ( od firmy OMEGA System ), w których w Instytucie Onkologii będziemy informować o naszych wydarzeniach. Otrzymaliśmy również mikrofon bezprzewodowy ( od firmy Tanieinstrumenty.pl ), który jest nam niezbędny podczas organizowanych przez nas licznych wydarzeń.

20.04.2015

Stowarzyszenie Wspierania Onkologii UNICORN oraz Centrum Psychoonkologii

Kochani chorzy i ich bliscy... Tu możecie liczyć na pomoc psychologiczną:
Stowarzyszenie Wspierania Onkologii UNICORN
ul. Kopernika 19E, 31-501 Kraków
www.unicorn.org.pl         tel./fax. 12 432 61 00, tel: 602-129-125​
Ulotka o stowarzyszeniu

Centrum Psychoonkologii
ul.Zielony Dół 4, 30-228 Kraków​
www.centrumpsychoonkologii.pl         tel.12 425 11 02​

10.04.2015

Rozstrzygnięcie konkursu "ŻYCIE JEST... CHCĘ ŻYĆ"

1. Anita Studnicka SP 151 kl. IV, Damian Studnicki_G 23 kl. II
2. Małgorzata Gawarecka SP 151 kl. V
3. Plakat autorstwa Danuty Leszczyńskiej i art. plast. Urszuli Tatrzańskiej
Wszystkie pozostałe prace

Dziękujemy WSZYSTKIM uczestnikom konkursu internetowego "ŻYCIE JEST... CHCĘ ŻYĆ" oraz tym, którzy wzięli udział w głosowaniu.
Do zobaczenia w Galerii Krakowskiej...

03.04.2015

ŻYCZENIA WIELKANOCNE

WSZYSTKIM PACJENTOM - Spokojnych Świąt, Pełnych Spełnionych Nadziei. Pracownikom Centrum Onkologii Sukcesów Zawodowych i Osobistych. Sponsorom, Sprzymierzeńcom by Dobro jakiego doświadczamy od Was wracało do każdego z Was i Waszych Bliskich.

Otrzymaliśmy wspaniałe kartki Wielkanocne, które zostaną przekazane naszym Sprzymierzeńcom i Pacjentom którym okres świat przyjdzie spędzić w Centrum Onkologii. To dar od pacjentów szpitala im. Babińskiego wykonany w ramach zajęć terapeutycznych.
Pacjentom oraz terapeutom dziękujemy serdecznie.

10.03.2015

Konkurs internetowy na plakat pt "ŻYCIE JEST... CHCĘ ŻYĆ"

Zapraszamy do głosowania - dziękujemy serdecznie wszystkim, którzy zgłosili prace do naszego już trzeciego konkursu internetowego.

09.02.2015

Nadchodzące wydarzenia

Zapraszam wszystkich do uczestnictwa w naszych wydarzeniach
- 8 marca 2015 roku - kino Kijów "Rewia musicalowa" - bilety do nabycia w kinie Kijów (również internetowo) w INFO Kraków ul. Św. Jana 2 oraz Plac Wszystkich Św. 2 w cenie 40 i 60 złotych,
- 22 marca 2015 roku - Audytorium Maximum dar środowiska żydowskiego z Krakowa oraz Fundacji edukacji o Holokuście - wystąpi Jitzchak Horovitz oraz Andrzej Lichosytem - śpiewak operowy, Plakat reklamowy
- 18 kwietnia 2015 roku - kino Kijów spektakl Jana Szurmieja pamięci Ojca Szymona Szurmieja "Jidyszkajt" oraz koncert "Hava nagila Raysha",

Dochód ze wszystkich wydarzeń na cele statutowe Stowarzyszenia KKZR działającego na rzecz Centrum Onkologii ul. Garncarska 11.

04.02.2015

Tematy dnia

Prezes Stowarzyszenia KKZR Zbigniew Darasz był gościem programu Tematy Dnia w TVP Kraków. Relacja.

19.01.2015

Konkurs internetowy "ŻYCIE JEST... CHCĘ ŻYĆ"

Zapraszamy do wzięcia udziału w konkursie internetowym na plakat "ŻYCIE JEST... CHCĘ ŻYĆ". To nasz trzeci konkurs, w którym wziąć może każdy kto chce nie tylko wykazać się kreatywnością ale ukazując piękno życia nakłonić oglądających plakaty do dbania o swoje zdrowie.
Regulamin w linkach.

23.12.2014

Życzenia świąteczne i noworoczne

Wszystkiego czego pragniecie - nasi drodzy sprzymerzeńcy, leczący i leczeni na Święta i rok 2015. Dziękujemy tym, którzy wspierają nas w naszych działaniach - oby dobro jakie czynicie wróciło do Was i Waszych bliskich. Leczącym sukcesów zawodowych i osobistych, leczonym cierpliwości i poczucia że w walce z chorobą nie jesteście osamotnieni.

Przy okazji życzeń chcielibyśmy podziękować pacjentom szpitala im Babińskiego, którzy w ramach zajęć terapeutycznych wykonali kartki dla naszych Sprzymierzeńców oraz uczniom Szkoły Podstawowej nr 80 za wzruszające życzenia.

"Gdy pierwsza gwiazdka na niebie zabłyśnie, Niech cię Aniołek ode mnie uściśnie, Na stole opłatek położy i w moim imieniu życzenia ci złoży..."