Hejt MADE

8 marca 2019
Centrum Kongresowe ICE Kraków

Dziękujemy serdecznie artystom spektaklu "Hejt Made", p. Agnieszce Piotrowską-Hajduk i p. Piotra Hajduka wraz z zespołem wokalnym DECYBELE za wspaniały, przyjemny dla oka, ucha, poruszający ważne, warte przemyślenia tematy związane z uzależnieniem od Internetu, trudów relacji młodzież-rodzice spektakl muzyczny.

Dziękujemy również publiczności, szkołom, nauczycielom, młodzieży za wzięcie udziału w wydarzeniu "Hejt Made".

Fotorelacja ze spektaklu autorstwa sensowni.pl poniżej w galerii.Serdecznie zapraszamy młodzież i rodziców na fenomenalny profilaktyczny spektakl muzyczny dla młodzieży pt. "Hejt MADE".

Opowieść o młodych ludziach i ich problemach w świecie elektronicznych przyjaźni, gadżetów i życia 'równoległego' w facebooku.


Na skróty:
Co: Hejt MADE - spektakl muzyczny w wykonaniu zespołu wokalnego DECYBELE
Kiedy: 08 marca 2019 - godz.: 11:30 oraz 14:30
Gdzie: Centrum Kongresowa ICE Kraków - Sala Teatralna (S2)
Bilety (cegiełki): 28, 25, 18 zł

Całkowity dochód z biletów będzie przeznaczony na działalność Krakowskiego Komitetu Zwalczania Raka.

Bilety do nabycia:
- InfoKraków: ul. Św. Jana 2 - tel. 12 354 27 25 (PN-ND 9-19)
- InfoKraków: Plac Wszystkich Świętych 2 - tel. 12 354 27 23 (PN-ND 9-17)
- Filmotechnika: Rynek Główny 9 (Pasaż Bielaka) - tel. 12 421 23 43 (PN-PT 10-18)
- ONLINE: http://www.eventim.pl​


Pragniemy bardzo serdecznie zaprosić Dyrekcję, Nauczycieli, Wychowawców, Pedagogów i Psychologów szkolnych a także uczniów klas 5, 6, 7 i 8 Szkoły Podstawowej, klasy 3 Gimnazjum i klas 1 i 2 Liceum oraz ich Rodziców, na spektakl muzyczny Hejt MADE (na występach gościnnych w Krakowie).

Przygotowany przez artystów kultowego musicalu Metro, doświadczonych kompozytorów, wokalistów, pedagogów i trenerów wokalnych (m.in. Twoja Twarz Brzmi Znajomo, Jak Oni Śpiewają, czy The Voice Of Poland), aktorów warszawskich teatrów muzycznych Roma i Buffo, Agnieszkę Piotrowską-Hajduk i Piotra Hajduka wraz z Zespołem Wokalnym „DECYBELE” musical Hejt MADE, w lekki i bezpretensjonalny sposób porusza problem uzależnienia młodych ludzi od Internetu i mediów społecznościowych,  pułapek wirtualnego świata, zaniku więzi międzyludzkich, budowania relacji, samotności…

Dzięki poruszanej problematyce spektakl świetnie wpisuje się w szkolne programy wychowawcze, program profilaktyczny, może też być punktem wyjścia i doskonałym materiałem do wykorzystania na godzinach wychowawczych czy zebraniach z rodzicami. 

Dodatkowym atutem spektaklu są autorskie piosenki w niebanalnych,  wielogłosowych aranżacjach, wykonane na żywo przez 13 nastolatek, świetna choreografia i ruch sceniczny, wyraziste bohaterki, wspaniała, energetyczna muzyka.

Szczegółowy opis spektaklu, profile twórców i kilka przykładowych recenzji znajdą Państwo - TUTAJ

DZIĘKUJEMY Telewizji Kraków za stworzenie poniższego materiału video.