VIII Krakowska Konferencja Onkologiczna

11 października 2019
QBus Hotel Kraków

VIII Krakowska Konferencja Onkologiczna już za nami.
Bardzo dziękuje wszystkim współorganizatorom, gościom oraz ekspertom za uczestnictwo w naszym corocznym wydarzeniu.
Kolejny raz mogliśmy podjąć bardzo istotne dla nas onkologów dyskusje. Był to czas wymiany doświadczeń oraz pogłębienie wiedzy niezbędnej przy podejmowaniu właściwych decyzji w codziennej praktyce zawodowej. Gwarancją wysokiego poziomu naukowego Konferencji było grono zaproszonych wybitnych specjalistów w dziedzinie onkologii w Polsce.
Jeszcze raz bardzo serdecznie wszystkim dziękuje <3
prof. dr hab. n. med. Kazimierz Karolewski


Szanowni Państwo! 

Serdecznie zapraszamy na VIII Krakowską Konferencję Onkologiczną, która odbędzie się w dniach 11- 12 października 2019, w Hotelu Qubus przy ul. Nadwiślańskiej 6 w Krakowie. 

Podczas ósmej edycji konferencji, prof. dr hab. n. med. Kazimierz Karolewski wspólnie z zaproszonymi ekspertami podejmie dyskusję na istotne dla onkologów tematy. Będzie to idealny czas na wymianę doświadczeń oraz pogłębienie wiedzy niezbędnej przy podejmowaniu właściwych decyzji w codziennej praktyce zawodowej. Gwarancją wysokiego poziomu naukowego Konferencji jest grono zaproszonych wybitnych specjalistów w dziedzinie onkologii w Polsce. 

W trakcie konferencji odbędzie się konkurs młodych naukowców, który co roku cieszy się dużym zainteresowaniem. W 2019 roku zachęcamy do udziału w sesji plakatowej, która będzie okazją do zaprezentowania trudnych i ciekawych zagadnień onkologicznych. Serdecznie zapraszamy!


Co: VIII Krakowska Konferencja Onkologiczna
Kiedy: 11-12 października 2019
Gdzie: QBus Hotel Kraków (ul. Nadwiślańska 6, 30-527 Kraków)

UWAGA: 
Bezpłatna rejestracja do 31 sierpnia 2019
Drogi Czytelniku nie zwlekaj i wypełnij formularz rejestracyjny już dziś.
LINK do rejestracji: https://medicaexpert.pl/viii-krakowska-konferencja-onkologiczna/

Więcej informacji:
https://medicaexpert.pl/viii-krakowska-konferencja-onkologiczna/